GRČIJA

med zimskimi počitnicami

THESSALONIKI

predvideno: 20.2. - 1.3. 2026

prijavljenih
0
prostih mest
0
🖼
Album slik Solun
Piratska ladjica

Solun (Thessaloniki) je drugo največje mesto v Grčiji in pomembno kulturno, zgodovinsko ter pristaniško središče. Mesto leži ob Thermajskem zalivu in je znano po svoji bogati zgodovini, ki sega vse od antične Grčije, Bizanta do Osmanskega obdobja. Solun je poln zanimivih znamenitosti, kot so Beli stolp, Arheološki muzej, Muzej bizantinske kulture, staro mestno obzidje in čudoviti parki. Obiskovalci uživajo v sprehodih po obmorski promenadi, raziskovanju starih četrti Ano Poli ter panoramskih razgledih z utrdb. Mesto ponuja tudi kulinarične specialitete, lokalne trge in prijetno mediteransko vzdušje za raziskovanje.

V okviru ekskurzije bomo izvedli matematične delavnice z elementi samostojnega raziskovanja mesta.  

Iluzija

petek 20.2.26

Večer na obali
  • Danes smo se z šolo odpravili na ekskurzijo. Zjutraj smo se zbrali na letališču v Zagrebu, kjer smo čakali na let, ki je imel zamudo zaradi snega. Ko smo prileteli v Solun, smo se najprej peljali z avtobusom, nato pa še s podzemno železnico do apartmajev. Stavba v kateri stanujemo, je zelo zanimiva, na vsakem nadstropju posebej. Kasneje smo odšli v trgovino, kjer smo kupili nekaj hrane. V apartmaju smo si naredili sendviče in jih pojedli. Nato smo šli na sprehod po okolici, da smo videli, kje smo in kam bi lahko šli v naslednjih dneh. Ko smo se vrnili, smo se jaz, Nik in Martin odpravili v bližnjo restavracijo, kjer smo jedli gyrose. Nato smo se vrnili v apartmaje in zaključili dan. (Gal)
  • Naša pot se je začela v Zagrebu. Zaradi snega so nam prestavili let, tako da smo odleteli ob 11h. Let je trajal 1 uro in 20 minut, a ker smo sedeli skupa,  je zelo hitro minilo. Ko smo prispeli v Grčijo, smo se najprej peljali z avtobusom, do končnega cilja pa smo prišli s podzemno železnico.
    Do apartmajev smo morali prehoditi 7 nadstropij in vsako je imelo svoj vonj.
    Ko smo se “razkomotili”, smo skupaj odšli v trgovino in si kupili nekaj zaloge za naslednje dni.
    Potem je moja skupina odšla jesti v bližnjo gostilno in ugotovili smo, da so cene hrane kar ugodne. Proti večeru smo vsi skupaj odšli malo v mesto in ugotovili, katere vse muzeje si bomo ogledali v naslednjih dneh. Večer smo preživeli v svojih sobah. (Pika)
Pri Aristotelu
Olimp

sobota 21.2.26

Pohod v naravnem parku
  • Zbudili smo se ob 8.20h, zajtrkovali in se pripravili na dan. Dobili smo se vsi skupaj ob 9.00h pred stopnicami in skupaj šli na Aristotelov trg. Tam smo imeli okoli 1 uro, da se pripravimo na debate in potem smo skupina A proti skupini B imeli debato. Po tem smo imeli tudi orientacijo, kjer smo morali sami priti do nekaj točk. Prva točka je bila Aristotelov trg, druga je bila Bey haman in tretja je bila cerkev St. Dimitrius. Po tem smo šli skupina B v restavracijo jest in nato smo se vrnili v stanovanje. Tam smo počivali do 15.30h in potem odšli na obalo na ogled vojne ladje. Tam smo  posneli vsaka skupina 4 videe, ki smo smo jih objavili na instagram. Po tem smo pa lahko bili zunaj se do 18.30h. Skupina B mo hodili po mestu in iskali nek lokal, da gremo na palačinke, vendar je bilo vse zasedeno in tudi utrujeni smo že bili zato smo se vrnili v apartma in naročili wolt.  (Val)
  • Zjutraj smo se zbudili ob 8. uri, z dobrimi občutki in polni navdušenja nad novim dnevom. Oprali smo si zobe, pripravili se na današnji dan in zajtrkovali. Odšli smo do Aristotelovega trga kjer smo imeli delavnice in smo ljudi v okolici spraševalii kaj si oni mislijo o Aristotelu in o tem kaj je sreča. Po končani delavnici smo imeli debatno tekmovanje. Po tekmovanju smo šli na orientacijo, kjer smo si prvo ogledali bazen, pri katerem je bila gospa, ki nam je povedala marsikaj o muzejih in okolici Soluna. Po pogovoru smo odšli v cerkev nad nami. Cerkev je bila zelo lepa. Po njej smo se odpravili v apartmane, kjer smo si pripravili kosilo, in na sprehod do muzeja, ki je dobesedno ladja. Na ladji smo posneli reele in jih objavili na šolski instagram profil. Po tem smo šli po svoje. Zvečer se je moja skupina odločila da gremo na večerjo v restavracijo pod nami, kjer smo jeli gyrose in po tem se pripravili na spanje, se še malo podružili in šli spat. (Mile)

 

Street art

nedelja 22.2.26

  • Danes smo začeli ob 10:00 in se zbrali pred steklenimi vrati. Nato smo si peš šli ogledati trdnjavo Heptapyrion , kjer smo si pogledali zaporne celice in infrastrukturo ter Trigonion tower. Nato smo imeli odmor za kosilo, kjer so nekateri si kuhali v aprtmaju, nekateri so pa jedli zunaj. Po kosilu smo si ogledali še samostan Vlatadon, kjer smo videli pava in cerkev. Okoli 16:00 smo se pa odpravili nazaj v apartma, kjer smo imeli majhen počitek. Ob 16:30 smo se spet odpravili na pot z avtobusom. Ko smo prispeli, smo videli zelo veliko flamingov, vendar so bili predaleč in si jih nismo uspeli dobro pogledati. Med tem ko smo se jim hoteli približati smo bili zelo blatni in zamazani. Ko smo prišli v aprtma nas je profesor zaslišal zaradi nekega škandala, ki smo ga storili. (Tristan) (op.ur.: krivca smo našli!)
  • Zjutraj smo se zbudili okoli 9.00, nato smo se uredili in pojedli zajtrk. Pripravljeni na nove dogodivščine smo se ob 10.00 dobili pred sobo 7. Malo mrzlo dopoldne smo preživeli z vzponom do Solunske trdnjave, ki je še do 80. let delovala kot zapor. Trdnjavo smo si ogledali, naredili nekaj lepih fotografij in posneli reel, trdnjava je bila zelo zanimiva, saj si lahko v zidovih bizantinske gradnje opazil marmor iz rimskih časov.
    Ob spustu smo si od zunaj pogledali še stolp in pravoslavni samostan. Nato smo odšli v apartmaje kjer smo si skuhali kosilo. Siti smo se popoldne odpravili do delte reke Axios, kjer smo videli flamingote in si pošteno umazali čevlje. Ob prihodu nazaj v apartmaje, smo povečerjali in se pripravili na spanje, ki bo zelo delo po prehodenih 20.000 korakih. (Pika)
Ladja muzej Velos

ponedeljek 23.2.26

Heptapyrgion
  • Zbudili smo se ob 9.00 ter pospravili apartma. Štart smo imeli ob 10.00. Odpravili smo se proti obali kjer smo imeli perspektivno delavnico. Narisati smo rabili eno,evo in tro točkovno sliko na plakat. Na našo srečo smo imeli v skupini Gala ki ima v tem področju veliko izkušenj. Nato smo se odpravili v muzej iluzij. Tam smo si ogledali veliko zanimivih stvari in naredili kar nekaj zeli dobrih fotk. Najlubša stvar nam je bila tunel okoli katerega se vrti barvno platno ter tvoje glavo prisili v to da misli kot da se dejansko vrti tvoje celo telo. Po tem smo se odpravili proti aristotlovem trgu. Na poti do tam smo še naredili par fotk v povezavi z perspektivo. Na trgu smo pa še naredili slike na katerih se vidi razmerje predmetov ki so manj ali bolj oddaljeni od kamere.Ko smo opravili delo smo odšli nazaj v apartmaje ter si naročili kosilo. Po napolnjenih želodcih in kratkem počitku nas je pa čakala nova dejavnost in sicer naša skupina je zasliševala drugo skupino o izmišljeni zgodbi. Kljub dolgem in intenzivnem zasliševanju nažalost še vedno nismo ugotovili resnici ampak smo se vseeno super. Naša skupina komaj čaka na naslednje dejavnosti ki nas čakajo v prihodnjih dneh. (Martin)
  • Zjutraj ob 9:00 smo se zbudili v toplo sončno jutro, pojedli zajtrk in se pripravili za naslednjo dejavnost. Ob 10:00 smo odšli proti obali kjer smo se pogovarjali o perspektivah in jih probavali sami skicirati na list. Pred vstopom v hišo iluzij je vsak od nas še našel in slikal vsako po eno perspektivo (enotčkovna, dvotočkovna, tritočkovna). V hiši iluzij smo videli različne iluzije in smoznali kako delujejo. Posneli smo tudi reel o tem kaj je iluzija. Za tem smo šli na Aristotlov trg kjer smo se tudi ukvarjali o perspektivah a nas je motil vonj jabolčnega štrudlja v daljavi. Za tem smo šli jesti v KFC kjer so nam tudi poslali scenarij za igro izpraševanja. Pred odhodom domov smo odšli pogledati trgovino z vonjem po štrudlju a ni bilo štrudlja, zato smo odšli domov žalostni in predvsem brez štrudlja! Ko smo probali iti v trgovino smo ugotovil, da ne dela zaradi praznika, ki je bil tisti dan. V našem stanovanju smo si bolj temeljito pogledali scenarij in naše bremenitve, uskladili smo tudi zgodbe (o imenu profesorja, zakaj smo prišli notri in kaj smo delali notri,kaj dela naprava) . Za tem smo v stanovanju od naših profesorjev imeli izpraševanje kjer nas je izpraševala Ekipa B, ki se je kar dobro pripravila na spraševanje a nas je spraševala irelevantne podatke. Na koncu so ugotovili da: imam jaz demenco in nisem bil ob zločinu, Mile ima halucinacije o busu, Sandra je videla 8 ljudi v sobi vključno z njo, Jan je vedel, da je naprava uničena a ni vedel kaj dela in kako se uporablja, Pika pa je imela razmerje s profesorjem razmerje in je pojedla ključ. Po več kot dveh urah spraševanja in še nekaj minut posveta smo zmagali. Po koncu amo šli v naš apartma in tam jedli šmoren. Po šmornu sem napisal dnevnik in nevem zakaj ga ni poslalo a bi bil dvakrat krajši. Za lahko noč nam je Mile povedal dve pravljici: v srbščini Rdečo kapico in v slovenščini Tri male prašičke. (Tadej)

torek 24.2.26

Iluzija
  • Zjutraj smo se vstali v lepem sončnem vremenu. Umili smo si zobe in pripravili zajtrk. Jedli smo jajčka,nutelo in kosmiče. Preden smo odšli iz sobe smo pospravili pojstle in posodo umili. Ob 10.00 smo se zbrali pred sobo 7. Odšli smo peš do Belega stolpa in se pogovorili o zgodovini stolpa. Odpravili smo se z vsako svojo skupino na orientacijo. Prvo so odšli do fontane, drugo do Belega stolpa. Tretje do louomen, četrta do cerkve Cirila in Metoda. Tam smo posneli rekel in nato še odpravili na peto točko do Lune. Šesta točka do kipa Filipa 2., potem do kipa Aleksandra. Osma do igral in zadnja deveta do Dežnikov. Tam smo počakali drugo skupino in se odpravili do kipa Aleksandra. Tam smo se pogovorili o njegovi zgodovini. Potem smo se odpravili na kosilo. Moja skupina se je odločila da bomo jedli kosilo v apartmaju. Jaz in Pika smo skuhale riž,spekle meso in naredile solato. Ko smo se najedli so šli fantje pomiti posodo in pospraviti. Med tem smo se pogovorili o debati in šli smo malo spati. Ob 17.15 smo šli v sobo 7 ki smo debatirali o Aleksandru in modernih voditeljih. Druga skupina je bila boljša in zmagala. Ko smo končali smo se odpravili v sobe in šli potem v trgovino, kjer smo si šli nabaviti še par stvari za juter. Nato smo se šli stuširati in šli spati. (Sandra)
  • Zjutraj smo se zbudili ob 9:00 in si nahitro naredili zajtrk. Nato smo šli dol po zanimivih stopnicah, ter se dobili spodaj. V planu smo imeli orientacijo. Vsaka ekipa je dobila naključno zaporedje številk, katerim smo v tem vrstnem redu sledili. Vsak je točko označil in naredil sliko. Naše slike so bile kar izvirne. Orientacija je trajala okoli dobre 2 ure. Nakoncu smo se vsi dobili pod kipom Alexandra velikega in malo osvežili naše zgodovinsko znanje. Potem je bil čas za kosilo. Šli smo na pico katera je bila kar v redu. Nahranjeni smo se vrnili v apartma, kjer smo malo počivali in naredili plan za debato, ki je temeljila na podobnosti in razlikah vladanja Alexandra velikega, Trumpa ter Putina. Debato smo zmagali. Čas je bil še za trgovino, nato pa spat. (Nik)
Vladeton samostan

sreda 25.2.26

Samostan Rousanou
  • Zjutraj ob sedmih nas je prebudilo zvonenje budilk. Čeprav smo bili po včerajšnjih ogledih še precej utrujeni, smo se morali hitro pripraviti na nov dan. Skupaj smo zajtrkovali po tem pa si umili zobe in se preoblekli. Ob 8:20 nas je pred blokom čakal naš voznik mini busa. Pred nami je bila dolga pot do meteore, kar 250km . Na pol poti smo se ustavili na bencinski postaji in imeli 15 minut pavze, da smo si pretegnili noge. Po koncu pavze smo se odpravili dalje na pot. Pot je bila dolga ampak nas je večina spalo, zato je hitro minila.
    Ko smo prispeli smo si najprej ogledali prvi samostan cerkev st.stephen. Tam je bila tudi moznost nakupa razlicnih stvari. Po tem smo se odpravili na drugi samostan sveta trojica. Nato smo po dolgi a zelo zabavni poti ki je bila polna dogodivščin prispeli do tretjega samostana. Ker so bile cerkve v samostanu zaklenjene si samostana nismo ogledali od znotraj. Ob priblžno štirih je prišel voznik in nas varno pripeljal do apartmanov. Ker smo bili še lačni smo si narocili Mcdonalds in utrujeni ter pripravljeni na jutrajšnji dan odšli spat. (: (Jan)
  • Zjutraj smo se morali zbuditi bolj zgodaj kot prejšnje dni sicer ob 7 ker je bil odhod ob 8.30. Pred apartmaji nas je čakal mini avtobus ki nas je peljal do meteor. Peljali smo se okoli dve uri in pol z enim postankom. Ko smo prišli do meteor smo se najprej odpravili v samostan svetega Štefana. Ta samostan je bil še najlepši od teh ki smo jih obiskali saj je bil med 2. Sv. Vojno poškodovan ter potem obnovljen. Imel je tudi zelo zanimivo razstavo raznoraznih pripomočkov ki so jih uporabljali menihi. Naprej smo se odpravili do samostana svete trojice. Do njega smo šli skozi stopnišče ki so bile vrezljane v skalo na kateri stoji. Po ogledu tega samostana smo se odpravili do naslednjega po gozdni poti vendar se nas je še nekaj vmes ustavilo pri jami ki je bila včasih zapor za menihe. Zadnji samostan ki smo si ga želeli ogledati so ga pa ravno prenavljali tako da smo se odločili da si ga nebomo ogledali. Tam je do nas prišel tudi voznik avtobusa ki nas je odpeljal nazaj v apartmaje.(Gal)
samostan Varlamm v Meteori
Amesova soba

Delavnica Perspektive

Delavnica Dinamično ravnovesje

Delavnica Aristotelova sreča

Delavnica Perspektive

Delavnica Dinamično ravnovesje

Delavnica Aristotelova sreča

Muzej ladja Velos

Muzej iluzij

METEORA

četrtek 26.2.26

Muzej iluzij
  • Zbudili smo se ob 10:00 in se odpravili na vlak. Na vlaku se peljali 15 minut in nato smo prestopili in se odpravili proti abtobusu. Ko smo prispeli do avtobusa smo se odpravili proti muzeju. V muzeju smo si lahko ogledali veliko zanimivih stvari, najprej smo reševali kviz o vesolju in poslušali razlago v kupoli. Nato smo dobili vodiča, ki nam je razložila o tehnologiji antične Grčije. Takoj po tem nam je pokazala veliko starih avtov ki so bili zelo zanimivi in po tem smo lahko sami si ogledali raznorazne eksperimente ki so bili tam. Nato je sledil kratek odmor kjer smo pojedli malico. Po odmoru smo imeli delavnico kjer smo morali izdelati robota, ki se premika in riše po listu. Na zadnje smo si še ogledali film ki je govoril o tem kako bojo mesta lahko izgledala čez 50 let v prihodnosti. Po tem smo se odpravili v aprtmaje kjer smo si odpočili in šli spat. (Tristan)
  • Zbudili smo se kot ponavadi okoli 9 ure. Po tem smo se pripravili na dan poln dogodivščin. Najprej smo se odpravili do metroja, kjer smo pot nadaljevali do trgovine, kjer smo oddali Sandrin telefon da mu popravijo zaslon. Po tem smo šli do avtobusne postaje in se vkrcali na avtobus. Avtobus nas je zapeljal do muzeja tehnologije, kjer smo si ogledali najprej planetarij in smo bolje spoznali vesolje z videjčki in kvizom. Nato smo se odpravili do muzeja staro Grške tehnologije in razvoju avtomobilov po teh dveh ogledih so nas odpeljali do prostora kjer so bile (igrače), ki so bile povezane z različnimi pravili fizike. Po tem smo se odpravili do delavnice, tam pa so nam predstavili različne napravice o elektroniki in nam dali proste roke da sestavimo svojega lastnega robota katerega cilj je bil da se premika in nariše z flomastrom vsaj neke črte. Nato smo še meli zadnjo delavnico, vendar ta ni šla po planu, kajti smo mogli si ogledat filem o dinozavrih vendar so nam nakoncu predvajali filem o modernih mestih kako bi se naj usmerjali v razvoju mest. Po koncu filma smo odšli do avtobusne postaje in počakali na avtobus, ki nas je odpeljal direktno do apartmanov. Po tem smo pojedli večerjo, ki nam jo je Sandra pripravila dokler nas je čakala. Po večerji smo se še malo družili in odšli spat. (Mile)
Rotunda

petek 27.2.26

1 točkovna perspektiva
  • Ob 9:00 smo se zbudili v delno sončno jutro, pojedli juho za zajterk in se pripravili za vožnjo z vlakom. Ob 10:00 smo se dobili pred sobo sedem in odšli proti železniški postaji. Na postaji smo začeli z “matematično” igro, kjer dobili smo različna uprašanja in smo glasovali ali bi poskušali rešiti uganko ali ne in potem jo je bilo treba rešiti. To smo počeli tudi med vožnjo na vlaku. Po izkrcanju smo si odšli ogledati slap (kjer je bila zelo lepo vidna mavrica) in jama, ki je bila za njo. Za tem smo ai šli ogledati različne plazilce in dvoživke. Po tem smo se odpravili v apartma. Ko smo prišli v apartma smo se odločili, da gremo prej zunaj jesti. Razdelili smo se v dva dela: punci, ki sta prej šli še na kavico in po drugih nakupih; mi pa smo odšli na girose v Ladadiko. Na koncu smo se vsi skupaj nenamenoma našli v KFCju, ker smo bili še zmeraj lačni. Po hrani amo se mi odpravili proti apartmaju in smo tam prispeli 19:58, medtem ko sta si punci šli ogledat še druge trgovine in sta zamudili. Po sestanku nismo počeli nič pametnega, zato predvidevam, da se bodo pogovarjali vsaj do pol enih ali bomo odšli spat takoj po tem.(Tadej)
  • Zbudili smo se zjutraj okoli 9 in sli di zelezniske postaje kjer smo cakali na vlak do kraja Edessa. Preden je vlak prisel smo zaceli z delavnicami kjer smo se z zelenim ali rdecim listkom odlocili ali bomo sodelovali ali ne, naloge so pa bile logicne uganke. To smo delali tudi malo na vlaku ampak smo nehali ker nas je vecina bilo zaspanih. Cez okoli uro in pol smo prispeli v Edesso kjer smo prvo sli v trgovino in potem do ogleda slapov. Tam smo placali 1€ da smo sli cez neko jamo ki je bila kar zanimiva. Po ogledu slapa smo spustili v zrak se dron in potem smo sli na ogled akvarija kjer so bile kače kuscarji in zelve. Po tem smo se pa usedli za mizo in nekaj pojedli. Po tem smo sli pa na vlak in nazaj do apartmajev. (Val)
Sky studios
Axios trail

sobota 28.2.26

Aristotel
  • Zbudili smo se ob 9.00 ter startali na pot ob 10.00. Z metrojem smo se odpravili do cerkve Hagia Sofia. Tam smo si ogledali notranjost ter opazili protestnike. Nato smo se odpravili proti se eni cerkvi po imeni Marijina cerkev. Po ogledu te cerkve smo se odpravili proti najvecji univerzi na balkanu in sicer do aristotlove univerze. Tam smo z profesorjem imeli matematicno delavnico. Na poti proti apartmaju smo se pridruzili tudi protestu ki je potekal po glavni ulici. Razlog protesta je bila tragicna nesreca z vlakom ki se je zgodila ze pred 3 leti. Ko smo prisli nazaj v apartmaje smo se se nahitro odpravili v spodnjo restavracijo na gyrose. Po pocitku v apartmajih smo pa se oddelali igro zaslisevanja in sicer takrat smo bili mi zaslisevani. Nazalost smo rabli priznat nasezlocinske storitve saj so imeli sprasevalci prevec podatkov da bi se lahko branili. Zvecer smo se pa se skupaj odpravili v mesto kjer smo pojedli vecerjo ter se smejali na tristanovr ai generirane slike prof prsata. Lepo smo zakljucili ekskurzijo z zadnjim vecerom v grciji. (Martin)
  • Zbudili smo se v sončno, a vetrovno jutro. Malo utrujeni od vseh dogodivščin smo se vstali, pojedli zajtrk in se ob 10.00 dobili pred sobo 7. Naš cilj je bila Aristotelova univerza, do katere smo želeli s podzemno železnico a kaj kmalu smo izvedeli da to ne bo bilo mogoče. Saj se je ravno na ta dan, 28. 2., pred tremi leti zgodila najhujša železniška nesreča v zgodovini Grčije. Nesreča se je zgodila zaradi slabe organizacije železniških prevozov, a za to država ni želela odgovarjati. Zato so potekali protesti, zaradi katerih so zaprli podzemno železnico. Tako smo se do Aristotelova univerze odpravili peš, vmes smo si ogledali še cerkev Hagija Sofija in od zunaj videli Rotundo. Vmes smo že srečali nekaj protestnikov. Pred Aristotelovo univerzo smo si našli klopco in mizo in imeli delavnico o najkrajši poti. Spoznali smo Hamiltonovo pot in izvedeli staro ime Kalingrada. Nazaj do apartmajev smo se prebijali čez množico protestnikov in sami protestirali proti nemščini v šoli. V apartmajih smo si skuhali kosilo ob 17.00 pa je potekalo zaslišanje. Naša skupina je ugotavljala kdo je uničil paket v katerem je bila draga kamera. Na koncu so se storilci predali, tako da lahko rečem da je bilo zaslišanje uspešno. Kljub uspešnosti je zaslišanje trajalo več kot dve uri, tako da je bilo prepozno, da bi sami odšli ven. Tako da smo se skupaj s profesorjem odpeljali, ja takrat je bila podzemna železnica že odprta, do Arstotelovega trga kjer smo se najedli. Nazaj v apartmaje smo odšli peš, kjer smo že začeli parkirati in polni novih vtisov šli spat. (Sandra)

Let z Letalom

ZAGREB - SOLUN

73
  • Plačilo: nakup kart skupen po zapolnitvi razpoložljivih mest
  • Vključuje ročno prtljago, morebitno dodatno prtljago se doplača
Meteora trail
Meteora trail

Namestitev

9 NOČITEV - sky Studios

115
  • Plačilo: rezervacijo namestitve se poravna v začetku februarja, dodatni del stroškov v višini 35€ se poravna v gotovini najemodajalcu
  • Info: bivanje v APARTMAJIH
  • Vključuje 7 nočitev
Ogled Flamingov
Noesis center

javni prevoz

0,6 € / vožnjo
  • prevoz z letališča 2€ z avtobusom
Črna kronika

Evalvacija

Strokovna ekskurzija prvenstveno za prav dobre in odlične dijake, lahko se prijavijo tudi  tudi  dobri dijaki, ob prekoračitvi mest imajo prednost tisti z višjim splošnim učnim uspehom!

 

CENA NE VKLJUČUJE VSTOPNIN IN OGLEDOV

Hrana in pijača v lastni režiji

Ekskurzija šteje kot opravljene proste izbirne vsebine v šolskem letu 2025/26.

Uporaba aplikacije POWER APP in Misrosoft Teams

 

THESSALONIKI

Ko se mesta zapolnijo, se plačajo letalske karte, namestitev pa kasneje … 

Add Your Heading Text Here

Multi Lingua »